Умови повернення товару

Повернення товару можливе при виконанні наступних умов:

Повернення товару неналежної якості

Для книжок

Якщо є поліграфічний брак, що призводить до втрати або перекручування інформації: відсутність друкованого тексту, заминання друкарським верстатом сторінки, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, перевернуті щодо обкладинки сторінки. У випадку виявлення такого роду недоліків, за Вами залишається право повернути в магазин раніше придбану книжку протягом 30 днів з моменту отримання.

Для CD/DVD дисків

Згідно постанови Кабінету Міністрів України “Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів»” від 19.03.1994 року № 172. така продукція належної якості поверненню не підлягає. Повернення цієї категорії товару можливе тільки в тому випадку, якщо у продукції будуть виявлені виробничі недоліки, а саме: Диск не запускається на більшості СD/DVD-програвачів; Розпізнається як “Невідомий диск”; Є зависання треків під час прослуховування або зависання картинки, що не стосуються невеликого зависання, яке супроводжує перехід лазера з одного шару на інший під час перегляду двошарового диска; Невідповідність звуку і зображення; Неповний комплект видання (наприклад, у 2-дисковому виданні обидва диски виявляться однаковими).

Для електронного контенту

За електронний контент адміністрація сайту не повертає грошові кошти (Умови використання сайту). Електронні книжки не підлягають поверненню чи обміну. У випадку здійснення Покупцем оплати за надання доступу до завантаження Контенту та неможливості його безпосередньо завантажити з технічних чи будь-яких інших причин Покупцем (що виникли на стороні та з вини Покупця), повернення сплачених грошових коштів не проводиться, а Контент буде вважатися таким, що отриманий належним чином. Повернення сплачених грошових коштів можливе лише у тому випадку, якщо Продавцем був наданий неробочий файл (який неможливо відтворити чи зберегти (якщо це доведено після перевірки Продавцем) та у разі, якщо Продавець не може здійснити заміну такого файлу. Таким чином, Контент належної якості поверненню та обміну не підлягає.

Повернення товару належної якості

Повернення/обмін товару належної якості здійснюється протягом 14 днів з моменту покупки, не рахуючи дня покупки (при отриманні товарів поштою, або кур’єрською службою – відлік 14 днів починається з дня отримання).
Друковані видання та CD/DVD диски належної якості поверненню не підлягають.

Перелік товарів, які не підлягають поверненню згідно постанови Кабінету Міністрів України “Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів»” від 19.03.1994 року № 172.

Всі результати пошуку